Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Диспетчер на дому в Україні
  5. Диспетчер на дому
  Відправити резюме

  Диспетчер на дому

  Заблокована
    2 квітня  Херсон 
  Компанія: ФЛП Новицкая Татьяна Богдановна  (https://jobs.ua/company-flp-novitskaya-tatyana-bogdanovna-1591268) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал; Логістика, доставка, склад; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 107-95-61
  Контактна особа:Оля Гриник
  Адреса:улица Гарнизонная 24 кв 10

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  Требования: Наличие компьютера с интернетом, мобильной связи и банковской карточки (для начисления вам заработной платы). Внимательность и старанность к роботе.

  Обязанности: Взаимодействие с заказчиком и перевозчиком (исходящие и входящие звонки, переписка, согласование условий, заключение договоров).Курирование водителя от загрузки до выгрузки.Контроль взаиморасчетов.

  Работа удаленно на дому, гибкий график, но предпочтительно от 6 часов в день. Ваш заработок будет напрямую связан от объема проделанной работы. Работа не тяжелая и прибыльная. Мне нужна команда людей, которые хотят зарабатывать неплохие деньги. Просто так прошу не беспокоить, не тратьте не мое-не свое время. Нужны целеустремленные, ответственные, исполнительные и внимательные сотрудники! Рискните, пробуйте и зарабатывайте хорошие деньги.Оплата за каждую обработанную сделку.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору