Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Словакії
  4. Робота Домработница c проживанием в Словакии в Україні
  5. Домработница c проживанием в Словакии
  Відправити резюме

  Домработница c проживанием в Словакии

  Заблокована
  16 800 грн.
    5 серпня  Словакія 
  Компанія: RAVEN  (https://jobs.ua/company-raven-1574861) (Всі вакансії)
  Рубрики:Робота за кордоном; Домашній сервіс

  Контакти

  Телефон: +421(914)737-018
  Контактна особа:Oleksandr Bakunets

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Образование по специальности: сфера услуг, общественное питание, водительское удостоверение категории В. Опыт по ведению домашнего хозяйства и садоводства, сторонница здорового образа жизни и здорового питания, чистоплотная, любящая порядок во всем, санитарная книжка, не судимая, не болтливая, ответственная, старательная.

  Обязанности: уборка жилых и офисных помещений, выполнение домашней работы: стирка, глажка, уборка, уход за цветами, приготовление пищи и сервировка стола.

  Условия: работа в Поважской Быстрице (Словакия), высокая зарплата, бесплатное проживание в экологически чистом горно-лесном районе, гибкий график.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору