UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Дорожній робочий в Києві
  5. Дорожній робочий
Відправити резюме

Дорожній робочий

Заблокована
14 000 грн.
  3 квітня  Київ 
Компанія: ШЕУ Святошинського району м.Києва  (https://jobs.ua/company-sheu-svyatoshinskogo-rayonu-mkiva-1634913) (Всі вакансії)
Рубрики:Будівництво, архітектура

Контакти

Телефон: +38 (063) 265-71-09
Контактна особа:Ірина Данилюк
Адреса:Київ, вулиця Янтарна, 5

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Вимоги, побажання: без вимог

Обов'язки: Очищання основ та покриття від снігу, бруду та пилу вручну. Перекидання піску, гравію та щебеню. Поливання водою основ та покриття. Очищання та змащування поверхонь рейкоформ під час улаштовування цементно-бетонного покриття. Засипання цементно-бетонного покриття піском. Очищання дорожніх знаків та елементів обстановки дороги вручну.

Умови: забезпечення спеціальним одягом/взуттям та засобами індивідуального захисту, шкідливі

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору