Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Броварах
  4. Робота Електрик з ремонту гусеничних кранів в Україні
  5. Електрик з ремонту гусеничних кранів
  Відправити резюме

  Електрик з ремонту гусеничних кранів

  Заблокована
   15 березня  Бровари 
  Компанія: ТОВ «Броварське управління механізації»  (https://jobs.ua/company-tov-brovarske-upravlnnya-mehanzats-139474) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Транспорт, автосервіс; Виробництво

  Контакти

  Контактна особа:Юрій Олексійович
  Адреса:Бровари

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:плаваючий графік роботи

  Опис вакансії

  Броварському управлінню механізації на роботу за сумісництвом потрібен електрик з ремонту гусеничних кранів з досвідом роботи та проживаючого у Києві, Броварах чи районі. Робота у Броварах. Заробітну плату виплачується вчасно. Прийом на роботу після співбесіди. Графік роботи за узгодженням з роботодавцем. Докладніша інформація по телефону.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору