Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Каменщик в Польшу в Києві
  5. Каменщик в Польшу
  Відправити резюме

  Каменщик в Польшу

  Заблокована
  30 000 грн.
    4 липня  Київ 
  Компанія: Персонал Профит  (https://jobs.ua/company-personal-profit-1592033) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 472-08-10
  Контактна особа:Денис

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:від року

  Опис вакансії

  На работу в Польше требуются каменщики. Прямой работодатель, никаких оплат за трудоустройство. Знание языка не требуется. Возможна работа по биометрическому паспорту. З/П – 17 злотых в час. Количество часов в месяц – 250 часов, доход в месяц – 4250 злотых (1100 США). Транспорт до места работы и обратно за счет работодателя. Официальное трудоустройство. Тел.: (068) 472-08-10.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору