UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Комендант, управляющий небольшим хостелом в Україні
  5. Комендант, управляющий небольшим хостелом
Відправити резюме

Комендант, управляющий небольшим хостелом

Заблокована
19 114 грн.
 13 липня  Одеса 
Компанія: ФОП Харлашкина А. П  (https://jobs.ua/company-fop-harlashkina-a-p-406194) (Всі вакансії)
Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Домашній сервіс; Готельний бізнес

Контакти

Контактна особа:Валерий Харлашкин
Адреса:Одесса, Спартаковская 8а

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

 Администратор для организации работы , поддержания порядка и обеспечения нормального функционирования небольшого, недорогого хостела семейного типа и смежных помещений.   Одна из задач зю- обеспечить рекламу и наполнение хостела, от чего, в основном, и зависит  повышение уровеня заработной платы. А также осуществление контроля и оплаты коммунальных услуг.

. Возможно, предоставление бесплатного служебного жилья(холостяцкого, или семейного, можно с животными), а также , в случае бесконфликтного сотрудничества- прописки и регистрации( при необходимости).

При 100%  заполнении хостела, гарантированна высокая зарплата и возможны, занятия другими работами за дополнительную плату.

всегда обеспечен прожиточный минимум. Звоните и...

Добро пожаловать !

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору