UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Контент менеджер в Києві
  5. Контент менеджер
Відправити резюме

Контент менеджер

Заблокована
20 000 грн.
 24 квітня  Київ 
Компанія: Creative Media Group  (https://jobs.ua/company-creative-media-group-1635904) (Всі вакансії)
Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Робота для студентів; Робота без кваліфікації

Контакти

Контактна особа:Анастасія Деркач

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Шукаємо контент-менеджера, який допоможе компанії зі:

  1. Стратегічним плануванням контенту: Визначення тем, форматів та каналів розповсюдження контенту відповідно до цілей бренду та потреб аудиторії.
  2. Створенням контенту: Розробка оригінального текстового, графічного, відео- та аудіоконтенту відповідно до стратегії.
  3. Редагуванням та оптимізацією контенту: Перевірка та виправлення текстів, обробка графіки та відео, забезпечення відповідності контенту брендовому стилю та SEO-параметрам.

Наш ідеальний кандидат має хороші комунікативні та творчі навички, розуміння цільової аудиторії та трендів у сфері контент-маркетингу, а також здатність ефективно працювати в команді та виконувати завдання у встановлені терміни.

Для більш детальної інформації, будь ласка приєднуйтесь до групи в Телеграм за посиланням: https://theworkers.g2afse.com/fXMboG

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору