UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Лікар-стоматолог в Києві
  5. Лікар-стоматолог
Відправити резюме

Лікар-стоматолог

Заблокована
50 000 грн.
  4 грудня  Київ 
Компанія: Kravchenko Medical Centre  (https://jobs.ua/company-kravchenko-medical-centre-407335) (Всі вакансії)
Рубрики:Медицина, фармацевтика

Контакти

Контактна особа:Ніна Кравченко
Адреса:Київ, вул. Січових Стрільців, 5-Б (Львівська площа)

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Вимоги, побажання: Запрошуємо до співпраці лікаря-стоматолога як загального прийому, так і терапевта чи ортопеда. Розглядаємо різні варіанти кваліфікації  і навантаження. Досвід роботи не менше 2 років.

Обов'язки: Стоматологічний прийом терапевтичний, змішаний, ортопедичний. Лікування і профілактика. Вміння читати КТ і використання його в лікуванні каналів та протезуванні. Елементарні знання гнатології і вплив прикусу на вибір ортопедичних конструкцій . Вміння працювати в команді з ортодонтом і хірургом-імплантологом.

Умови: Позмінно 1 чи 2 зміна через день, враховуючи зручність і швидкість доїзду. Або повний день через день. Заробітна плата за згодою Сторін.

Ми працюємо щодня, крім неділі з 10.00 до 20.30, субота- на вибір до крайнього пацієнта.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору