UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Лікар узд в Києві
  5. Лікар узд
Відправити резюме

Лікар узд

Заблокована
10 000 грн.
 13 лютого  Київ 
Компанія: КНП «ЦПМСД № 4 Дніпровського району м.Києва»  (https://jobs.ua/company-knp-tspmsd-4-dnprovskogo-rayonu-mkiva-1626573) (Всі вакансії)
Рубрики:Медицина, фармацевтика

Контакти

Телефон: +38 (063) 620-61-20
Контактна особа:інспектор відділу кадрів
Адреса:вулиця Івана Сергієнка, 23

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Вимоги, побажання:вища освіта, спеціалізвція по УЗД (сертифікат), комунікабельність 

Обов'язки: 

  • інтерпретувати результат дослідження, якщо висновок УЗД та дані інших досліджень розходяться — проаналізувати причину цього оформлювати висновок лікаря УЗД та надавати його лікарю, що займається веденням пацієнта вести облік оглянутих пацієнтів

Умови: 

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору