UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Липовці
  4. Робота Лікар ветеринарної медицини в Україні
  5. Лікар ветеринарної медицини
Відправити резюме

Лікар ветеринарної медицини

Заблокована
15 000 грн.
  9 червня  Липовець 
Компанія: Вінницький обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-vnnitskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1593216) (Всі вакансії)
Рубрики:Медицина, фармацевтика; Сільське господарство, агробізнес

Контакти

Телефон: +38 (043) 582-32-56
Контактна особа:Липовецький відділ Вінницької філії Вінницького ОЦЗ
Адреса:Липовець вул, Василя Липківського 71

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

Обов'язки: організація роботи ветеринарного блоку, профілактичний огляд та діагностування тварин на наявність захворювань, розробка методів лікування та профілактики хвороб, дослідження причин виникнення, терапевтичне та хірургічне лікування тварин, виконання зоологічних та ветеринарних правил при утриманні ВРХ та свиней, планування і виконання плану осіменіння та відтворення поголів'я ВРХ та свиней, Аналіз та поліпшення показників народжуваності і збереження телят, вчасне подання ветеринарної звітності.

Умови: оптимальні, підприємство надає житло, відшкодовує вартість проїзду

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору