Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Лікар загальної практики, терапевт в Києві
  5. Лікар загальної практики, терапевт
  Відправити резюме

  Лікар загальної практики, терапевт

  Заблокована
   26 березня  Київ 
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 229-08-17
  Адреса:ст.м "Університет", вул. М. Коцюбинського, 8-А

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Лікар загальної практики, терапевт потрібен медичному центру "Інститут проблем терапії". Діагностика та лікування загальних захворювань, як стаціонарних так і амбулаторних. Моніторинг стану пацієнта у процесі лікування Вимоги: спеціалізація з загальної практики, сімейної медицини, терапії, кардіології, неврології. ДР з амбулаторного та стаціонарного прийому 3-5 років. Підвищення кваліфікації та покращення професійних навичок Володіння ПК Комунікативні навички, дбайливе ставлення до пацієнтів.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору