Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота МАШИНІСТ ЕКСТРУДЕРА (плівочник) в Києві
  5. МАШИНІСТ ЕКСТРУДЕРА (плівочник)
  Відправити резюме

  МАШИНІСТ ЕКСТРУДЕРА (плівочник)

  Заблокована
   16 травня  Київ 
  Компанія: Инпак Украина  (https://jobs.ua/company-inpak-ukraina-4147) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Вимоги

  Досвід роботи:обов'язковий

  Опис вакансії

  МАШИНІСТ ЕКСТРУДЕРА (плівочник) ВИМОГИ: середньо спеціальна освіта/технічна, досвід роботи на екструзійних лініях з виробництва ПЕТ плівки розуміння технологічного процесу екструзії і правил його регулювання, знання будови та принципу роботи устаткування, розуміння фізико-хімічних властивостей сировини, відповідальність, сумлінність та дисциплінованість УМОВИ РОБОТИ: р-н Петропавлівська Борщагівка, змінний графік роботи. З/п: за домовленістю ОБОВ’ЯЗКИ: Підготовка обладнення до безпечного пуску та виводу на технологічний режим. Контроль за встановленим технологічним режимом та показань контрольно-вимірювальних приладів. Ведення технологічного процесу виготовлення. Контроль роботи основного і допоміжного обладнання. Контроль випуску продукції у відповідності з технічними вимогами. Зважування, маркування готової продукції. Ведення записів в технологічному журналі. Тел.: 044-406-49-40, 044-406-49-50, 050-359-74-20

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору