Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Медицина, фармацевтика
  5. Медмцинская сестра
Відправити резюме

Медмцинская сестра

Заблокована
6 000 грн.
  6 травня  Київ 
Компанія: ДУ"Національний інститут фтизіатрії і пульмонологі  (https://jobs.ua/company-dunatsonalniy-nstitut-ftizatr-pulmonolog-327178) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: среднее-специальное образование,возраст до 25 лет(предпочтение выпускникам без опыта работы)

Обязанности: ассиситенция хирургу во время операции,заправка биксов материалом,проведение гениральной уборки,дезінфекция и предстерилизационная обработка инструментария,

Условия: работа в операционном блоке,обучение проходит на рабочем месте,график работы с 8-30 до 16-00(суббота,воскресенье и праздничные дни -выходные),проф.осмотр на рабочем месте,отпуск 36 дней,оплата больничных листов

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору