Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Менеджер по продажам в Україні
  5. Менеджер по продажам
  Відправити резюме

  Менеджер по продажам

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    5 жовтня  Дніпро 
  Компанія: Happy Time  (https://jobs.ua/company-happy-time-1573242) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі; Офісний персонал

  Контакти

  Контактна особа:Андрей Селяков

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  15 000 – 70 000 грн · Есть много вакансий с разным цифрами по зп


  График работы 5/2 с 9.00 до 18.00ч

  Общие требования:


  • опыт работы в активных продажах, просьба не путать с менеджером по сбору заказов и отгрузкам;
  • предпочтение кандидатам с опытом работы с ассортиментом: оборудование, холодильные установки для магазинов, упаковочные материалы, интерьерный текстиль, домашний текстиль; ассортимент для производственных предприятий, для гостиниц, для ресторанов.

  Ведем постоянный подбор торгового персонала на вакансии торговых компаний по Днепру. Наши услуги по подбору уже оплачены заказчиками.

  При отклике на вакансию связываемся в течении трех дней и подбираем вам и согласовываем встречу с компанией оптимальной под ваши требования. Если мы в указанное время не связались с вами, значит на данный момент мы не можем вам предложить пройти собеседование на нашу вакансию. Но при поступлении в работу вакансии под ваши требования и опыт, мы с вами обязательно свяжемся.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору