Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Модель, фотомодель, натурщица

Заблокована
15 000 грн.
  8 січня  Київ 
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Требования: Профессиональный фотохудожник приглашает к сотрудничеству девушек от 18 до 45 лет с женственным телосложением для позирования в качестве модели или натурщицы.

Создание неповторимого образа и узнаваемого стиля.

Цель работы — краткосрочный проект.

Условия: Фотосессия студийная, портрет, уличная фотография, репортаж, жанровая фотография, love story, боди — арт, ню, модельные тесты, рекламная фотография и др.

Условия и сроки обсуждаются. Оплата без задержек в день съемки от 100 грн. в час. Фотостудия находится по адресу улица Пушкинская 21А.Локация съемки зависит от жанра.

Обязанности: участие в фотосъемке, позирование.

Запись на собеседование и подробности по телефону.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору