Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Модель в рекламу инструмента в Києві
  5. Модель в рекламу инструмента
  Відправити резюме

  Модель в рекламу инструмента

  Заблокована
  40 000 грн.
    7 липня  Київ 
  Компанія: PromotionStyle  (https://jobs.ua/company-promotionstyle-142686) (Всі вакансії)
  Рубрики:Дизайн, творчість; Реклама, маркетинг, PR

  Контакти

  Контактна особа:Олеся

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Требования: Для проведения рекламной компании строительного инструмента, бытовой моющей и чистящей техники. Приглашаем 7 девушек различного телосложения для съёмки в рекламных роликах


  Обязанности: Съёмка в рекламных роликах, нужно делать несколько движений с различным оборудованием, строительный инструмент, домашняя бытовая техника. Все оборудование предоставим. Съёмка на различных локациях. Всем движениям обучим. Танцевальной подготовки не требуется, но приветствуется. Не бояться камеру, нужны не стеснительные.

  Условия: Оплата сдельная, 5000грн. съёмочный час. зависит от количества рекламных роликов. Время съёмки обговаривается заранее.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору