Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Молодший інспектор в Україні
  5. Молодший інспектор
  Відправити резюме

  Молодший інспектор

  Заблокована
  8 000 грн.
    6 вересня  Дніпро 
  Компанія: ДУ «Дніпровська виправна колонія (№ 89)»  (https://jobs.ua/company-du-dnprovska-vipravna-kolonya-89-1615950) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Юрий Третьяков, Марина Михайлівна, Роман Вікторович
  Адреса:м. Дніпро, вул. Д. Галицького 1а

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Запрошуємо на службу чоловіків віком від 18 до 35 років, які отримали повну загальну середню освіту. Зручний графік роботи - 1/3. Пільгова вислуга років (40 днів за 30 відпрацьованих). Повний соціальний пакет. Оплачувана щорічна відпустка від 30 діб. Стабільна заробітна плата (9000 грн.). Виплата щорічної матеріальнї допомоги на оздоровлення під час відпустки. Забезпечення форменним одягом. Надається можливість отримання вищої юридичної освіти в Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) на бюджетній основі.

  Контактна інформація:  м. Дніпро, вул. Д. Галицького 1а

  ...015, ...774 ...73

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору