UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Арцизі
  4. Робота Невропатолог в Україні
  5. Невропатолог
Відправити резюме

Невропатолог

Заблокована
30 000 грн.
  3 лютого  Арциз 
Компанія: КНП «Арцизька центральна опорна лікарня»  (https://jobs.ua/company-knp-artsizka-tsentralna-oporna-lkarnya-1621851) (Всі вакансії)
Рубрики:Медицина, фармацевтика

Контакти

Телефон: +38 (097) 274-41-69
Контактна особа:Арцизька ЦОЛ Центральна опорна лікарня
Адреса:Арциз, вул. Добровольського, 5

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради Одеської області потребує лікаря – невропатолога з досвідом роботи. Наша лікарня є опорною та працює за контрактом з НСЗУ по пакету «Мозковий інсульт». Є можливість працювати на 1,5 ставки (приблизно 30.000 грн)

Оренду квартири та комунальні послуги компенсуються лікарнею. В подальшому за програмою Міської ради забезпечуємо придбання житла.

Генеральний директор КНП «Арцизька ЦОЛ» З.І. Челак т. ...69

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору