Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Інженер-електронщик з ремонту ноутбуків, комп'ютерів в Києві
  5. Інженер-електронщик з ремонту ноутбуків, комп'ютерів
  Відправити резюме

  Інженер-електронщик з ремонту ноутбуків, комп'ютерів

  Заблокована
  20 000 грн.
    1 липня  Київ 
  Компанія: Telecomservice – Electronic systems  (https://jobs.ua/company-telecomservice-electronic-systems-22444) (Всі вакансії)
  Рубрики:Телекомунікація та зв'язок; Ремонт техніки та предметів побуту

  Контакти

  Телефон: +38 (063) 578-27-16
  Контактна особа:Віталій Петрович
  Адреса:Київ,вулиця Бориса Гмирі, 10/40

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії


  Інженер-електронщик по ремонту ноутбуків, комп'ютерів.

  Вимоги:

  Акуратність, охайність, пунктуальність, відповідальність. Бажання отримувати за свої знання та вміння гідну заробітну плату.

  • Обов'язковий досвід: професійного ремонту радіоелектронної техніки, радіомонтажних робіт, досвід заміни-ребола BGA мікросхем, досвід ремонту радіоелектроніки на компонентному рівні.

  • Обов'язковий досвід роботи не менше двох років у сфері ремонту: ноутбуків, комп'ютерів, моноблоків, відеокарт і т. і..

  Так само бажаний досвід ремонту іншої електроніки. Освіта в галузі радіоелектроніки. Володіння технологією пайки радіокомпонентів і читання електронних схем. Володіння технічною англійською мовою для читання service літератури. Знання ПК.

  Умови:

  Графік роботи - 5 денний робочий тиждень плюс один день за бажанням. Оплата відсоток. Робота в офісі на професійному обладнанні, професійним інструментом. Оплата відсоток: Зарплата% від виконаних ремонтів. Мінімальна заробітна плата від 16000 гривень.

  Тип зайнятості:

  • Повна зайнятість, повний день

  Адреса:

  • Київ, Позняки, вулиця Бориса Гмирі, 10/40

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору