UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Ремонт техніки та предметів побуту

Робота в Україні, Розділ: Ремонт техніки та предметів побуту

Вакансії 1-20 з 314
Показати: 
Ctrl →
1 з 16

Вакансії «ремонт техніки і предметів побуту»: потрібні кваліфіковані «самоделкіних»

Починаючи пошуки роботи, багато хто з претендентів, стикаються з проблемою працевлаштування в сучасному світі. Однак їм не варто впадати у відчай. Навіть якщо у вас не вийшло влаштуватися на престижні вакансії заводів і підприємств, роботу людині з умілими руками знайти не складно.

Розгляньте рубрику «ремонт техніки і предметів побуту», багато пропозицій якої можуть легко підійти претендентам, які не мають спеціальної освіти або відповідного досвіду роботи, але володіють певними знаннями і вміннями.
На сьогодні досить затребувані в цій сфері такі професії, як:

  • майстер з виготовлення ключів (найрізноманітніших напрямків);
  • приймальник техніки;
  • оббивач меблів;
слюсар-монтажник.

Деякі з цих професій часто навіть не вимагають ніяких особливих навичок, проте вимагають наявність базових умінь і бажання навчатися в процесі власне роботи.

Вакансії «ремонт техніки і предметів побуту» на сайті нашої компанії.

Сайт з працевлаштування Jobs.ua, на сторінках якого ви перебуваєте, пропонує найрізноманітніші вакансії даного напрямку. У цьому розділі нашого сайту ви швидко знайдете цікаві для вас вакансії, зможете обрати ту роботу, яка вам підійде.

Крім того, в інших тематичних розділах сайту ви можете отримати корисну інформацію, що стосується пошуку роботи, правильного складання резюме, рекомендацій про відвідування співбесід і багато чого іншого.

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору