UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Нікополі
  4. Робота Інженер з ремонту та обслуговування промислового холодильного обладнання в Україні
  5. Інженер з ремонту та обслуговування промислового холодильного обладнання
Відправити резюме

Інженер з ремонту та обслуговування промислового холодильного обладнання

Заблокована
35 000 грн.
 17 червня  Нікополь 
Компанія: ООО АПГК «Днепровская»  (https://jobs.ua/company-ooo-apgk-dneprovskaya-1608089) (Всі вакансії)
Рубрики:Керівництво; Виробництво; Сільське господарство, агробізнес

Контакти

Телефон: +38 (050) 484-11-15
Контактна особа:СветланаИвановна

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

ТОВ ПК "Дніпровський" запрошує фахівців взяти участь у конкурсі на працевлаштування на посаду Інженер з ремонту та обслуговування промислового холодильного устаткування.

Виконання робіт з експлуатації, ремонту та технічного обслуговування холодильного обладнання. Супроводжування та участь в провадженні проектних рішень з модернізації та монтажу холодильного устаткування. Організація та проведення навчання персоналу, контроль правильності експлуатації обладнання. Документальне оформлення аварійних і ремонтних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування (технічний акт, журнал…). Знання термодинаміки і холодильної технології, основних типів, вузлів і основ автоматизації холодильних пристроїв

Умови:

Оф. працевлаштування, іногороднє надається житлоплоща, доставка на роботу -транспорт підприємства, компенсаційний та соціальний пакети


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору