Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Педагог современного танца в Україні
  5. Педагог современного танца
  Відправити резюме

  Педагог современного танца

  Заблокована
  8 000 грн.
   22 червня  Херсон 
  Компанія: Танцевальный центр "GLC" (GorbachLigaiCenter)  (https://jobs.ua/company-tantsevalnyiy-tsentr-glc-gorbachligaicenter-141365) (Всі вакансії)
  Рубрики:Дизайн, творчість; Сфера розваг

  Контакти

  Контактна особа:Роман
  Адреса:ул. Комкова 89 (2-й этаж)

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Требования: Опыт работы как с детьми (разных возрастов) , так и со взрослыми. Пунктуальность. Обязательность. Знание предмета обучения. Опыт в постановке хореографии.

  Обязанности: Работа с несколькими группами и желательно в разных направлениях современного танца. (Отдельно оговаривается в каких именно и какая загруженность).

  Условия: Работа в максимально комфортных условиях и по заранее обговоренному графику.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору