Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Поліцейський в Україні
  5. Поліцейський
Відправити резюме

Поліцейський

Заблокована
10 700 грн.
 26 березня  Херсон 
Компанія: УПП в Херсонській області  (https://jobs.ua/company-upp-v-hersonsky-oblast-1599349) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека, Юриспруденція, право, Робота без кваліфікації

Контакти

Контактна особа:Микола Прохоренко
Адреса:Херсон, просп. Адм. Сенявіна 128

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Вимоги: Громадянство України, вільне володіння Українською мовою, фізичне та психічне здоров'я, повна загальна середня освіта, вік від 18 до 40 років, посвідчення водія категорії В (бажано), порядність та законослухняність.

Обов'язки: патрулювання трас загальнодержавного значення, підтримання публічної безпект і порядку, виїзди на виклики "102".

Умови: позмінний графік роботи, повний соцпакет, оплачувана відпустка від 30 днів, безкоштовне здобуття вищої освіти за фахом.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору