Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Поліцейський в Україні
  5. Поліцейський
  Відправити резюме

  Поліцейський

  Заблокована
  11 500 грн.
    9 червня  Львів 
  Компанія: Управління поліції охорони у Львівській області  (https://jobs.ua/company-upravlnnya-polts-ohoroni-u-lvvsky-oblast-1603990) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Адреса:Львів, Липинського 44

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Управління поліції охорони у Львівській області запрошує мешканців Львова та області на службу в поліцію на посади поліцейських (грошове забезпечення від 11500 грн.).

  Вимоги до кандидатів: повна загальна середня освіта, фізичне здоров`я, позитивне проходження професійно-психологічного відбору, відсутність судимості.

  За детальною інформацією звертатись за адресою:

  м. Львів, вул. Липинського, 44,

  відділ кадрового забезпечення,

  телефони ..07, ..92.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору