Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Польщі
  4. Робота Працівника виробництва. m. Голадап, Вармінсько-Мазурське воєводство, Польща. в Україні
  5. Працівника виробництва. m. Голадап, Вармінсько-Мазурське воєводство, Польща.
  Відправити резюме

  Працівника виробництва. m. Голадап, Вармінсько-Мазурське воєводство, Польща.

  Заблокована
  25 000 грн.
    1 квітня  Польща 
  Компанія: Bailey Industries&Flexwork  (https://jobs.ua/company-bailey-industriesampflexwork-1610638) (Всі вакансії)
  Рубрики:Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +48(535)039-992
  Контактна особа:Maksym Alekseienko

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Обов'язки:

  виробництво контейнерів та транспортних візків. складання елементів металевих резервуарів та підготовка їх до зварювання. укладання елементів, що зварюються (укладання на матриці та елементи кріплення, які буде зварювати робот). шліфування зварних швів окремих елементів за допомогою електричної шліфувальної машини. підвішування елементів на гаках та вставлення в піскоструминні машини (шліфування абразивним матеріалом) Перевірка якості зварних швів та герметичності водою. шліфування металевих резервуарів (наждачний папір) та підготовка їх до фарбування грунтовкою. шліфування наждачним папером та напилком. підготовка полиць для візків - свердління дощок свердлами, кути свердління та профілі, клепка пневматичним пістолетом. переробка полиць - свердління та різання заклепок, випрямлення старих кутів та профілів, свердління нових отворів. візуальний огляд перед доставкою товару на склад.

  Вимоги:

  Виробничий досвід праці - буде додатковим приорітетом. Вміння працювати з ручним та електричним інструментами. Праця відповідно до належних правил техніки безпеки та внутрішніх вимог. Знання польської мови - буде додатковим приорітетом.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору