UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Житомирі
  4. Робота Програміст 1с в Україні
  5. Програміст 1с
Відправити резюме

Програміст 1с

Заблокована
 16 травня  Житомир 
Компанія: ПП «Укрбіотал-монтаж»  (https://jobs.ua/company-pp-ukrbotal-montaj-227873) (Всі вакансії)
Рубрики:IT, WEB фахівці; Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

Контакти

Телефон: +38 (067) 412-51-75
Контактна особа:Олена Проценко
Адреса:Житомир, вул. Героїв Пожежників, 66/41

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Обов`язки: Налаштування звітності в 1С для бухгалтерів; обслуговування, оновлення та супровід 1С; робота з 1С та Mеdoc на рівні адміністрування; технічний супровід типових інформаційних баз на платформі 1С Підприємство 8.3; своєчасне оновлення (актуалізація версій) типових 1С:Бухгалтерія 1.2; створення/модифікація звітів та обробок для бухгалтерського та управлінського обліку; налаштування інтеграції 1С між зовнішніми системами ("Medoc", "Клієнтбанк", "Інтернетбанк").

Вимоги: 1. Налаштування та підтримка платформи 1С версії 8.0, створення і доопрацювання нових форм, звітів, обробок, консультування та навчання користувачів;

2. Практичні навички застосування мови запитів 1С; вміння читати чужий код;високий рівень володіння комп`ютером та знання профільних програм (Microsoft office, M.E.Doc, CRM);

3. Досвід доробки та оновлень типових конфігурацій;

4. Знання механізмів обміну данними;

5. Вміння програмувати в середовище 1С 8.0 та знання конфігурацій документообігу на платформі 1С.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору