Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Польщі
  4. Робота Рабочий на завод LG Energy Solution в Україні
  5. Рабочий на завод LG Energy Solution
  Відправити резюме

  Рабочий на завод LG Energy Solution

  Заблокована
  24 000 грн.
    1 жовтня  Польща 
  Компанія: ЄВРОВІЗА  (https://jobs.ua/company-vrovza-1565927) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном

  Контакти

  Контактна особа:Eurowiza Sp. zo.
  Адреса:Wroclaw, ul. Stanislawa Leszczynskiego, nr 4, lok. 25

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Завод LG Energy Solution - МУЖЧИНЫ, ЖЕНЩИНЫ, СЕМЕМЙНЫЕ ПАРЫ на завод аккумуляторов для электромобилей BMW, JAGUAR, AUDI. Зарплата: оператор линии — 14,00 злотых в час нетто, + премия в зависимости от выполнения норм; старший оператор линии — 15,32 злотых в час нетто;

  руководитель рабочей группы — 16,76 злотых в час нетто; после 3-х месяцев работы повышение ставки для образцовых работников.

  Раб день: 12 часов в две смены - есть ночные (240-280 часов). Проживание бесплатное. Доезд до работы оплачивается работодателем. Питание в заводской столовой: первое блюдо (суп)-2 зл, второе блюдо-3 зл. Ограничение возраста: до 44 лет включительно. Работа в Бискупице Подгурне. Оформляем КАРТЫ ПОБЫТА на 3 года (с 1/08/2021 работодатель компенсирует официальный платёж за карту побыта в размере 450 злотых). Принимаем на работу только по визам. На момент выхода на работу, визы должно быть минимум 150 дней.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору