Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Вінниці
  4. Робота Риэлтор в Україні
  5. Риэлтор
  Відправити резюме

  Риэлтор

  Заблокована
  25 000 грн. + %
   12 травня  Вінниця 
  Компанія: Новый Дом  (https://jobs.ua/company-novyiy-dom-1603930) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 515-04-06
  Контактна особа:Владимир

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Ріелтор – професія багатогранна. Справжній ріелтор має володіти знаннями юриста, психолога, менеджера. А ще він повинен бути інженером, розумітись в рекламі, маркетингу та бути хорошим аналітиком. Ця професія дуже динамічна і не дозволить вам зупинитись в роботі над собою, адже, люди, з якими ви будете працювати мають різні смаки та різні характери і вам, для досягнення результату, обов’язко необхідно буде уважним, наполегливим та цілеспрямованим.

  Ну що, не злякались? Тоді запрошуємо бажаючих до Агенства нерухомості «Новий Дім». Ми поділимось з вами своїми знаннями, вміннями та навичками професії ріелтор.

  Тел. . Володимир.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору