Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Робітник з комплексного прибирання територій

Заблокирована
3 784 грн.
 27 февраля  Борисполь 

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:посменно

Описание вакансии

Робота для осіб з інвалідністю ІІ та ІІІ групи

Робітник з комплексного прибирання та утримання територій групи з комплексного прибирання відділу з комплексного прибирання та утримання територій служби з утримання та експлуатації (168 місць)


Кваліфікаційні вимоги:

Освіта:середня

Професійні навики:не обов’язково

Досвід роботи:без вимог

Володіння іноземною мовою:не потрібно

Володіння п/к:не потрібно

Посадові обов’язки:

постійно підтримувати чистоту та порядок на закріпленій території;

виконувати наступні роботи: чищення льоду, снігу, прибирання сміття на закріплених територіях, миття вікон, дверей та стін із зовнішньої сторони аеровокзалу, прибирання урн від сміття з подальшим його вивезенням ручним візком до сміттєзбиральника, покіс трав на закріпленій території з подальшим вивозом її за межі території, фарбування обладнання, розташованого на закріпленій території (контейнери, урни, лавки, металеві огорожі і т.і.).

Режим роботи за п’ятиденним робочим тижнем, або позмінно. Робота осіб з обмеженими фізичними можливостями у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям (стаття 172 Кодекс законів про працю України).

Особисті характеристики:

порядність;

здатність працювати в колективі;

відсутність шкідливих звичок;

дисциплінованість.

Контактні особи:

- начальник відділу з комплексного прибирання та утримання територій Зуб Олександр Григорович (контактний телефон: 281-73-91);

- начальник групи з комплексного прибирання відділу з комплексного прибирання та утримання територій Дубцов Костянтин Борисович (контактний телефон: 281-79-86);

- начальник служби управління та розвитку персоналу Бригунець Олена Артемівна (контактний телефон: 281-78-04).

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх