UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Секретар незрячого спеціаліста (чтець) + кадровик в Києві
  5. Секретар незрячого спеціаліста (чтець) + кадровик
Відправити резюме

Секретар незрячого спеціаліста (чтець) + кадровик

Заблокована
12 000 грн.
 16 травня  Київ 
Компанія: Київське учбово-виробниче підприємство № 3 (УВП-3)  (https://jobs.ua/company-kivske-uchbovo-virobniche-pdprimstvo-3-uvp-3-313115) (Всі вакансії)
Рубрики:HR, управління персоналом; Офісний персонал; Людям з обмеженими можливостями

Контакти

Контактна особа:Ивасенко Мария
Адреса:Київ, 04050, ВУЛИЦЯ ГЛИБОЧИЦЬКА, будинок 72

Побажання до співробітника

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Хочемо бачити у нашому колективі порядну людину, без шкідливих звичок, з толерантнним відношенням до інклюзивних людей, можливо з інвалідністю (ІІ чи ІІІ групи) або на пенсії.

До обов'язків входить прочитання та допомога в складанні  листів та інших документів директору, ведення договорів оренди; приймання та відправка поштової кореспонденції; ведення кадрової роботи (накази по особовому складу, особові справи, накази з основноЇ діяльності (60 осіб))

Робота в офісі, у дружньому колективі.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору