Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Слесарь в Україні
  5. Слесарь
Відправити резюме

Слесарь

Заблокована
 19 листопада  Херсон 
Компанія: ТОВ "Таврія проект інжиніринг компані"  (https://jobs.ua/company-tov-tavrya-proekt-njinring-kompan-391452) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон: +38 (050) 315-69-67
Контактна особа:Анна Багненко
Адреса:Херсон, Краснофлотская,17

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Производственной компании требуется слесарь.

Обязанности: обслуживание и ремонт промышленного оборудования: механика, редуктора, гидравлика, пневматика.

Требование: опыт работы на аналогичной должности от 2-х лет; 5-6 разряд; образование — среднее специальное техническое; желательно отсутствие вредных привычек.

Условия работы: график работы шестидневка с 8:00 до 17:00, суббота с 8:00 до 14.00, воскресенье-выходной; своевременная выплата з/п.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору