Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Старший зміни вахта в Києві
  5. Старший зміни вахта
  Відправити резюме

  Старший зміни вахта

  Заблокована
  15 000 грн. + %
   14 липня  Київ 
  Компанія: СБ ГАРАНТ ГРУП  (https://jobs.ua/company-sb-garant-grup-91527) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: +95-2-858-127
  Контактна особа:Валентина
  Адреса:ул. Алма-Атинская, 8

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вік від 20-60 років.Відсутність судимостей і проблем зі здоров'ям. Досвід роботи в охороні або служба в армії-бажано., досвід роботи старшим зміни.

  Обов'язки: здійснення пропускного режиму та патрулювання територіЇ, ведення документації, розстановка по постам, перевірка несення служби охоронниками.

  Умови; охорона промислових об'єктів. Вахта 20/10 ; 30/15. Проживання на об'єкті , харчування за рахунок фірми. Проїзд на об'єкти оплачується.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору