Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Стоматолог-ортопед в Києві
  5. Стоматолог-ортопед
  Відправити резюме

  Стоматолог-ортопед

  Заблокована
    4 січня  Київ 
  Компанія: Люми-Дент, ТОВ   (https://jobs.ua/company-lyumi-dent-tov-285772) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Контактна особа:Клиника Люми-Дент

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  У зв’язку з розширенням в нашу дружню сім'ю — професійну команду мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» — потрібен стоматолог-ортопед.

  На сьогодні ми найпрогресивніша мережа стоматологічних клінік у Києві та в Україні. Ми активно розширюємося — щороку відкриваємо нову стоматологічну клініку та збільшуємо кількість стоматологічних крісел на 3 одиниці.

  Ми працюємо тільки з провідним і професійним стоматологічним обладнанням — комп’ютерний томограф, лазери, стоматологічні мікроскопи, комп’ютерна анестезія в кожному кабінеті, озон, система PRF та плазмоліфтінг, внутріротові сканери.

  І наостанок, власна суперсучасна працююча цифрова зуботехнічна лабораторія прямо у нас в клініці, яка обладнана новітнім фрезером, сканером та іншою технікою.

  Наша мережа клінік«Люмі-Дент» — лідер по зубній імплантації в Україні — це визнають українські постачальники імплантів MegaGen, Straumann, Nobel. Щодня виконуємо не менше 8 операцій по імплантації зубів.

  На сьогоднішній день колектив клінік «Люмі-Дент» становить понад 200 осіб, далі ми рішуче налаштовані розширити наш штат і не збираємося зупинятися на цьому!

  Наша команда — професіонали своєї справи, ми не шкодуємо коштів для підвищення рівня кваліфікації фахівців кожного рангу.

  Вимоги:

  • Вища медична освіта, інтернатура, спеціалізація «Ортопедична стоматологія»

  • Досвід роботи від 3 років.

  Професійні знання і навички:

  Обов’язкові:

  • Незнімне протезування (протезування металокерамічними коронками, коронками на основі діоксиду цирконію, керамічними вкладками, виготовлення культевих вкладок металевих і з оксиду цирконію, виготовлення тимчасових клінічних коронок, виготовлення тимчасових лабораторних коронок);

  • Естетичне протезування (протезування вінірами, суцільнокерамічними коронками);

  • Протезування на імплантах (виготовлення як одиночних коронок, так і тотальне протезування, виготовлення тимчасових і постійних коронок на гвинтовій фіксації, протезування на індивідуальних цирконієвих абатментах, виготовлення умовно-знімних конструкцій);

  • Читання комп’ютерної томографії;

  • Досвід роботи з 3D-сканером і 3D-принтером;

  • Знімне протезування (виготовлення повних знімних і частково-знімних пластинчастих протезів, бюгельних протезів);

  • Розуміння і вміння планувати тотальні роботи.

  Бажані:

  • Навички дентальної фотографії;

  • Досвід роботи з мікроскопом і бінокулярами;

  • Володіння методикою діагностики оклюзії і прикусу Т-scan;

  • Робота з лицьовою дугою;

  • Реабілітація пацієнтів з патологічною стертістю і дисфункціями СНЩС;

  • Уміння працювати з суглобовими капами;

  • Робота з індивідуальним кондилятором.

  Необхідні сертифікати: Сертифікати по знімному і незнімному протезуванню, протезуванню на імплантах, демонстрація своїх робіт.

  Графік роботи: Позмінний, повна зайнятість (за результатами співбесіди від 4 до 6 змін в тиждень).

  Якщо в описі Ви побачили себе, то надсилайте свої резюме до нас або телефонуйте за номером: ...02 (Алла Миколаївна), ...74 (Анна).

  Ми чекаємо на Вас!

  Посилання на наш сайт — lumident.kiev.ua/

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору