Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Уповноважений по закупівлям в Україні
  5. Уповноважений по закупівлям
  Відправити резюме

  Уповноважений по закупівлям

  Заблокована
  10 000 грн.
   28 грудня 2020  Херсон 
  Компанія: ДУ ТМО МВС України по Херсонській області  (https://jobs.ua/company-du-tmo-mvs-ukrani-po-hersonsky-oblast-1608588) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 807-30-63
  Контактна особа:Галина Мусянович
  Адреса:Херсон, вул.Кременчуцька,86

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта, юридична або економічна освіту; досвід роботи у сфері закупівель, або бажання навчатись працювати в дані сфері

  Обов'язки: планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель; здійснює вибір процедури закупівлі; проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі; забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель; забезпечує оприлюднення інформації в електронній системі закупівель

  Умови: повний соціальний пакет, 31 день оплачуваної відпустки.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору