Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вчитель математики в Києві
  5. Вчитель математики
  Відправити резюме

  Вчитель математики

  Заблокована
   14 вересня  Київ 
  Компанія: Школа №27 Подільського району м. Києва  (https://jobs.ua/company-shkola-27-podlskogo-rayonu-m-kiva-1599874) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади; Робота для студентів

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 209-15-74
  Контактна особа:Ірина Прокопенко

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Вимоги: Запрошуємо до школи І-ІІІ ступенів № 27 Шевченківського району м.Києва (вул. Туполєва 20Є, метро Нивки) на роботу вчителя математики. Навантаження -24 години, п'ятниця-вільний день

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору