UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Відеоінженер по роботі з лед екраном та мультимедійним обладнанням в Україні
  5. Відеоінженер по роботі з лед екраном та мультимедійним обладнанням
Відправити резюме

Відеоінженер по роботі з лед екраном та мультимедійним обладнанням

Заблокована
30 000 грн. + %
  5 червня  Львів 
Компанія: ФОП Лабінський Роман Зіновійович  (https://jobs.ua/company-fop-labnskiy-roman-znovyovich-1629521) (Всі вакансії)
Рубрики:Дизайн, творчість

Контакти

Телефон: +38 (067) 371-03-00
Контактна особа:Роман
Адреса:Малехів, Вокзальна 7

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Вимоги, побажання:  Робота з відеоматеріалами та програмним забезпеченням Arena Resolume, vMix, Adobe Premier Pro. Переваги надаються як кандидатам з досвідом, так і цілеспрямованим початківцям з бажанням саморозвитку. Також можливе працевлаштування студентів технічних вузів та закладів освіти з відділів культури та мистецтв.

Обов'язки: Обробка та підготовка відеоматеріалів, вміння комунікувати з суміжним персоналом на майданчику, комунікабельність, охайність, пунктуальність, порядність, стійкість до стресів.

Умови: офіційне працевлаштування, високий рівень заробітньої плати.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору