Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Вихователь дитячого садка в Україні
  5. Вихователь дитячого садка
  Відправити резюме

  Вихователь дитячого садка

  Заблокована
  7 500 грн. + %
    3 вересня  Запоріжжя 
  Компанія: ДНЗ № 177  (https://jobs.ua/company-dnz-177-217233) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (066) 454-58-36
  Контактна особа:Людмила Шаповал
  Адреса:Запорожье, ул. Победы, 15а

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Педагогічна освіта

  Обязанности: 

  2.1. Здійснює ретельний нагляд за довіреними йому дітьми в суворій відповідності до вимог інструкції з охорони життя і здоров'я дітей в приміщеннях установи та на дитячих прогулянкових майданчиках.
  2.2. Стежить за станом і зміцненням здоров'я кожної дитини в групі, спільно з медперсоналом установи регулярно проводить комплексні заходи, що сприяють зміцненню здоров'я, психофізичному розвитку дітей, здійснює гігієнічний догляд за дітьми раннього віку. Особливу увагу приділяє дітям, які прийшли в дитячий сад після хвороби.
  2.3. Планує і здійснює виховно-освітню роботу відповідно до програми в тісному контакті з іншими вихователями та спеціалістами установи. Ретельно готується до проведення занять.
  2.4. Вивчає індивідуальні здібності, схильності та інтереси дітей. Уміло використовує результати вивчення у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку кожної дитини. На підставі вивчення індивідуальних особливостей дітей, рекомендацій психолога проводить корекційно-розвиваючу роботу зі своїми вихованцями.
  2.5. Забезпечує суворе виконання встановленого режиму дня і занять.
  2.6. Здійснює спостереження за поведінкою дітей в період адаптації, допомагає їм; в групах раннього віку веде щоденник спостережень.
  2.7. Регулярно інформує керівника установи та старшу медсестру про зміни в стані здоров'я дітей. Повідомляє старшої медсестри про відсутніх дітей, з'ясовує причину їх відсутності, веде табель обліку відвідувань.
  2.8. Веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садом. Активно працює з батьківським комітетом і окремими батьками, забезпечуючи створення необхідних умов у приміщеннях групи і на ділянці для успішної реалізації виховно-освітньої програми.
  2.9. З повагою та турботою ставиться до кожної дитини в своїй групі, проявляє витримку і педагогічний такт у спілкуванні з дітьми та їх батьками.
  2.10. Спільно з музичним керівником і інструктором з фізичної культури готує свята, організовує дозвілля дітей.
  2.11. Замінює хворого вихователя-змінника в перебіг хвороби.
  2.12. Проходить медичний огляд строго за графіком.
  2.13. Виконує вимогу керівника, старшої медсестри, старшого вихователя, пов'язану з педагогічною роботою і охороною життя та здоров'я дітей.
  2.14. Своєчасно і чітко веде документацію вихователя.
  2.15. Систематично підвищує професійну кваліфікацію і педагогічний рівень на курсах, семінарах, відкритих переглядах.
  2.16. На ділянці спільно з дітьми веде роботу з благоустрою згідно з програмою своєї вікової групи.
  2.17. Бере участь у педрадах установ, методичних об'єднаннях в районі, окрузі, організовує огляди-конкурси та виставки дитячих робіт до днів відкритих дверей, проводить батьківські збори, бере участь в святах.
  2.18. Строго виконує трудову дисципліну і правила трудового розпорядку.
  2.19. Забезпечує санітарно-гігієнічний режим у групі.
  2.20. При передачі зміни в кінці робочого дня залишає в групі зразковий порядок.
  2.21. Дбайливо використовує майно установи, методичну літературу, посібники.
  2.22. Зміну вихователь здає особистим другим вихователю, дітей передає за списком.

  Условия: ставка + соцпакет

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору