Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Боярці
  4. Робота Викладач економіки та бухгалтерського обліку в Україні
  5. Викладач економіки та бухгалтерського обліку
  Відправити резюме

  Викладач економіки та бухгалтерського обліку

  Заблокована
  8 000 грн. + %
    5 липня  Боярка 
  Компанія: ВП НУБіП України  (https://jobs.ua/company-vp-nubp-ukrani-370270) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 613-17-98
  Контактна особа:Людмила
  Адреса:вул. Виноградна

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Повна, або незавершена повна освіта за фахом, методика організації навчально-виховного процесу, основи педагогіки, психології та вікової фізіології, правила внутрішнього трудового розпорядку та вимоги правил з охорони праці та пожежної безпеки.

  Обов'язки: Здійснює навчання і виховання здобувачів освіти з урахуванням специфіки навчальної дисципліни. Проводить навчальні заняття в закріпленому за ним кабінеті згідно з розподілом навчального навантаження, використовує різноманітні прийоми, методи й засоби навчання. Відповідає за комплексно-методичне забезпечення навчальної дисципліни, яку він викладає. Розробляє робочі навчальні плани і програми. Забезпечує під час занять належний порядок і дисципліну. Формує в здобувачів освіти загальну культуру, готує їх до застосування отриманих знань у практичній діяльності, організовує і контролює їх самостійну роботу. Створює безпечні умови для навчання учнів. Веде в установленому порядку навчальну документацію, здійснює поточний контроль за відвідуванням і успішністю. Підвищує професійну і педагогічну кваліфікацію, вивчає та застосовує у практичній роботі досягнення педагогіки та інформаційних технологій. У встановленому порядку проходить атестацію. Бере участь у роботі педагогічної ради. Дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку.

  Умови: можливість стабільної роботи в молодому колективі і комфортних умовах, Графік роботи - ПН-ПТ , згдно розкладу  навчальних занять, надання житла у гуртожитку коледжу.  

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору