UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Викладач італійської мови в Києві
  5. Викладач італійської мови
Відправити резюме

Викладач італійської мови

Заблокована
15 000 грн.
 27 травня  Київ 
Компанія: Школа англійської мови «Lee School»  (https://jobs.ua/company-shkola-anglysko-movi-lee-school-384449) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон: +38 (067) 437-37-98
Контактна особа:Татьяна Джемула
Адреса:Київ, ул. В.Вал, 4-а, бц РІО

Побажання до співробітника

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

Шукаємо найкращого майбутнього викладача італійської мови. Бажано без досвіду роботи в освітніх структурах. Маєте гарну розмовну італійську В2 або ви студент лінгвістичного вузу, чекаємо на Ваше СV


Обов'язки: 

Якщо ви любите працювати з людьми; бажаєте бачити, як щоденно зростає рівень знань Ваших студентів; хочете проводити заняття весело та невимушено; працювати у дружному та веселому колективі; не хочете проводити нудні уроки з банальних книжкових програм, - ласкаво просимо до команди викладачів «Lee School»!

Умови: 

Вільний графік, онлайн та офлайн уроки, гарний рівень оплати; проведення занять за унікальною програмою, що передбачає цікаві відео та аудіо матеріали та багато іншого; навчання нашій методиці. Часткова чи повна зайнятість.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору