Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв (Львівська обл.)
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Водій пожежного автомобіля
Відправити резюме

Водій пожежного автомобіля

Заблокована
9 000 грн.
  8 травня  Миколаїв (Львівська обл.) 
Компанія: 19 ДПРЧ ГУ ДСНС України у львівській області  (https://jobs.ua/company-19-dprch-gu-dsns-ukrani-u-lvvsky-oblast-1595082) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

19-державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Львівській області (м. Миколаїв),

пропонумо працевлаштування на вакантну посаду водія пожежного автомобіля.

Вимоги до кандидатів на службу:

повна загальна середня освіта;громадяни, які досягли 18-ти річного віку, придатні за станом здоров'я та мають добру фізичну підготовку;вік до 30 років;не притягувались до кримінальної або адміністративної відповідальності;категорії прав В і С стаж роботи не менше 1-го року.

При поданні заяви за Вами зберігається стаж служби в Збройних Силах, присвоюється звання: від рядового до старшого прапорщика (залежно від посади).

Умови роботи: щоденно з 09:00 до 18:00 (можливо сутки через троє), заробітна плата від 9000 гривень, підйомна допомога у розмірі 17000 гривень, безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії, відомче медичне обслуговування;

Особовий склад забезпечується форменим одягом. Співробітникам надається можливість навчатися у вищих навчальних закладах ДСНС України (Харків, Львів, Черкаси). Стаж роботи для виходу на пенсію складає 25 років. Щорічна основана відпустка складає від 30 до 45 календарних днів (у залежності від вислуги).

Під час навчання на заочному відділенні заробітна плата зберігається. За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Миколаїв, вул Дроговизька 11, або за телефоном: 068-054-06-16

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору