Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Тячів
  4. Робота Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ в Україні
  5. Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ

  Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ

  Заблокована
  40 000 грн.
    5 липня  Тячів 
  Компанія: Тячівський РТЦК та СП  (https://jobs.ua/company-tyachvskiy-rttsk-ta-sp-1622796) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека; Робота за кордоном

  Контакти

  Контактна особа:Тячівський РТЦК та СП
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Сьогодні бути солдатом, сержантом — поважно та почесно. Бути воїном та захищати свою державу — справа, варта поваги та шани, саме тому Тячівський РТЦК та СП запрошує бажаючих вступити на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

  Проводиться набір громадян віком від 21 до 27 років до бойових військових частин (механізованих, танкових, артилерійських, протиповітряної оборони, морської піхоти, десантно-штурмових, аеромобільних, спеціального призначення, зенітно-ракетних та радіотехнічних, надводних кораблів) Сухопутній військ, Десантно-штурмових військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Військово-Морських сил ЗС України на посади екіпажів, розрахунків (обслуг) бойових машин, артилерії, протитанкових ракетних комплексів, розвідки, кораблів.

  Перелік необхідних докуентів:
  - характеристика з с\ради;
  - довідка про склад сім'ї з с\ради;
  - документи про освіту;
  - копія паспорту;
  - копія ідентифікаційного номеру;
  - фото 3х4 - 6 штук;
  - фото 9х12 - 2 штуки;
  - сертифікат нарколога;
  - сертифікат психіатра;
  - трудова книжка;
  - заява;
  - автобіографія.

  Після проходження базової військової підготовки у Навчальному центрі в подальшому військовослужбовці будуть вибувати навчатись закордон для набуття навичок за фахом. Чия відвага, того й перевага — ти станеш прикладом для інших, тобою будуть пишатись! За всіма питаннями, що виникають щодо проходження військової служби за контрактом звертайтесь за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності 49, Тячівський РТЦК та СП. А також за телефонами: ....25; ....79 , Аркадій.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору