Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "РУССНА"

  Навчальний центр "РУССНА"

  Телефон: (044) 353-1707, (097) 923-7298

  Адреса сайту:russna.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 21 (ст. м. "Дружби Народів")

  Бухгалтерські курси "РУССНА " грунтуються на унікальній методиці навчання, розробленої практикуючим головним бухгалтером з 25-річним стажем. Тільки у нас навчання проводять практикуючі професіонали, які мають багаторічний стаж, а також досвідчені бухгалтери, що люблять свою професію. Наші переваги: - групи по 3-4 людини - дозволяють викладачеві приділити якомога більше уваги кожному учневі; - уважний, індивідуальний підхід - гарантує, що ніхто не відстане від курсу, і всі виникаючі питання по матеріалу будуть тут же роз'яснені; - доступний і ясний виклад матеріалу - наші навчальні плани та методологічні матеріали складені "для людей", ми працюємо над розумінням теми, а не над зазубрювання професійного глосарію.

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік (базовий курс) + 1С; - бухгалтерський облік (для головних бухгалтерів) + 1С; - 1С: Бухгалтерія, версія 8.2 скорочена; - 1С: Бухгалтерія, версія 8.2; - семінар "Єдиний податок"

  Тривалість курсу вивчення: від 4 до 72 астрономічних годин (навчальна година - 60 хв., заняття - 3 навчальних години) залежно від курсу

  Вартість за семестр: від 300 (готівка) - 400 (б/нал) до 1500 (готівка) - 1600 (б/нал) залежно від курсу

  Система знижок: перший урок безкоштовно

  Формат освіти: курси, семінари

  Форма навчання: по мірі формування груп: ранкові, денні, вечірні

  Кількість осіб в групах: до 5 осіб (3-4 людини в групі)

  Тип документа, що видається після навчання: по закінченню навчання видається свідоцтво (сертифікат) - його можна надати як офіційний документ, що підтверджує отримані знання та вміння, за місцем роботи або при пошуку нової посади

  Додаткова інформація: Записатися на курси можна за телефоном. Коли група сформована - адміністратор дзвонить слухачам і запрошує їх в офіс для оформлення документів. Після закінчення курсу ви вмієте, знаєте і можете: - налаштувати програму, скласти документи від постачальників, і для покупців; - працювати з банківськими документами (послуги банку, податки, заробітна плата тощо); - працювати з касовими документами, оформляти нарахування авансів, заробітних плат, відпускних, лікарняних; - зумієте скласти проводку і звіт з ЄСВ, ПДВ, 1ДФ та багато іншого.


  Часто шукають

  ↑ Вгору