Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Вінницька обласна організація товариства "Знання"

  Вінницька обласна організація товариства "Знання"

  Поставити питання

  Телефон: (0432) 661-356, (0432) 661-225

  Факс:(0432) 661-356

  Контактна особа:Кулік Людмила Андріївна

  Адреса сайту:znannya.vn.ua

  Місце навчання:м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, к. 2, 3

  ВООТ "Знання" уже на протязі 20 років надає високопрофесійні інформаційно-консультативні послуги підприємствам, організаціям всіх форм власності та громадянам шляхом проведення семінарів-практикумів, курсів. Бухгалтерські курси призначені як для слухачів, хто тільки починає освоювати бухгалтерську професію, так і для працюючих спеціалістів в області бухгалтерії, фінансів, менеджменту та ін., які хочуть більш повно освоїти даний напрямок. Перевагою даного курсу є те, що він об’єднує в собі теоретичні знання та практичну роботу бухгалтера в програмному забезпеченні 1С. Механізм навчання на бухгалтерських курсах побудований на чередуванні лекцій та практичних занять, що дозволяє швидко та ефективно закріпити свіжі отримані знання на практиці. Високий рівень занять на курсах підготовки та перепідготовки митних декларантів забезпечується завдяки проведенню їх професіоналами - провідними фахівцями Вінницької митниці. Однією із переваг нашого курсу є перевірена часом програма підготовки декларантів, а також індивідувальний підхід до кожного слухача.

  Напрями навчання: - курс "Основи бухгалтерського обліку з навиками роботи в програмі "1С: Бухгалтерія 8.2""; - курси підготовки та перепідготовки митних декларантів

  Тривалість курсу вивчення: - бухгалтерія: 2 - 2,5 місяця; - декларант: 60 годин

  Вартість за семестр: - бухгалтерія: 2000 - 2500 грн; - декларант: 1200 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 5-12 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат (із вказанням тематики занять та затраченого часу)

  Додаткова інформація: Теоретичні знання з бухгалтерського обліку включають в себе ознайомлення з законодавством бухгалтерського та податкового обліку, яке регулює ведення бухобліку в Україні, заповнення первинної документації, формування проводок та основних фінансових і управлінських звітів. Практика на курсах представляє собою ведення обліку в "1С Бухгалтерія 8.2", тобто внесення та обробка всієї необхідної інформації в програму 1С. Практичні заняття проводяться на основі наскрізного прикладу, що дозволяє слухачу наочно спробувати себе в якості бухгалтера-практика. Курси митних декларантів мають на меті: - дати знання і навики слухачам з організації і ведення ЗЕД, починаючи від складання контракту і закінчуючи безпосередньо митним оформленням; - підготувати слухачів до практичної роботи з дозвільною системою державних органів при веденні ЗЕД, ознайомити з вимогами тарифного і нетарифного регулювань при митному оформлені; - навчити слухачів розрахункам всіх видів обов'язкових платежів при митному оформленні вантажів; - прищепити практичні навики слухачам роботі на комп'ютері з освоєння пакету програм "Митний брокер", заповнення митних декларацій за допомогою комп'ютера, роботі з базою нормативних документів. Після закінчення курсів видається сертифікат про закінчення, який дозволяє працювати декларантом, тобто оформляти вантажі та товари на підприємстві, де працює декларант.


  Часто шукають

  ↑ Вгору