Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Український науково-освітній центр "Престиж"

  Український науково-освітній центр "Престиж"

  Поставити питання

  Телефон: (098) 475-5557, (063) 736-0191, 050) 474-3032

  Контактна особа:Тесленко Роман Володимирович

  Адреса сайту:prestige-global.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр-т Червонозоряний, 4б, оф. 169 (Севастопольська пл.)

  Український науково-освітній центр "Престиж" було засновано в 1995 році та створено на основі передових методичних розробок європейських учбових закладів. В сучасному світі можливості для досягнення успішної кар'єри цілком залежать від якісної та престижної освіти. В нашому центрі ви отримаєте глибокі практичні та теоретичні знання. Передбачені як індивідуальні заняття, так і заняття в мікрогрупах. Після закінчення курсів "Престиж" ви отримуєте сертифікат міжнародного зразку. Професіоналізм викладачів, максимально комфортні умови навчання та безпосередньо ваша мотивація до навчання створять підгрунтя для вашого кар'єрного зростання. Інвестиції, вкладені в освіту сьогодні - гарантія стабільного майбутнього!

  Напрями навчання: інформаційні технології: - курс Користувач ПК інтерактивний; - курс WEB-дизайну; - курс Оператор відео та аудіо монтажу; - курс Архітектурний дизайн; - курс Дизайнер комп'ютерної графіки та верстки; - курс Системний адміністратор; - курс Спеціаліст інформаційних технологій; - курс 3D проектування; - курс 3D Max; - курс Adobe PhotoShop; - курс CorelDraw; - курс Maya; - курс ArchiCAD; - курс AutoCAD; - курс Credo Дороги; - курс Rewit; - курс топоматик Robur; - курс програмування бухоблік: - курс Бухгалтерський облік та оподаткування; - курс 1С: Бухгалтерія 7.7; - курс 1С: Бухгалтерія 8.2; - курс Комп'ютерні системи 1С підприємство; - курс Інформаційні системи і технології в обліку; - курс Бухгалтерський облік у галузях економіки; - курс Міжнародні та національні стандарти обліку; - курс Моделі і методи в аналізі і аудиті; - курс Облік зовнішньоекономічної діяльності; - курс Облік у зарубіжних країнах; - курс Управлінські інформаційні системи і технології в аналізі і аудиті менеджмент та маркетинг: - курс Менеджмент з персоналу; - курс Менеджмент з продаж; - курс Менеджмент готельного та ресторанного бізнесу; - курс Менеджмент у туризмі; - курс Менеджмент та управління; - курс Секретар-офіс-менеджер; - курс Секретар-референт; - курс Маркетинг та реклама краса та здоров'я: - курс Майстер манікюру; - курс Нарощування нігтів; - курс Педікюр; - курс Візаж. Стилістика.; - курс Перукар - стиліст; - курс Модельєр-дизайнер сучасного одягу; - курс Конструювання та моделювання одягу; - курс Крій та шиття; - курс Косметологія профільні науки та мистецтво: - курс Архітектура; - курс Образотворче мистецтво; - курс Дизайн інтер'єру; - курс Креслення; - курс Акторська майстерність; - курс Риторика; - курс Декоративне мистецтво; - курс Живопис; - курс Живопис по повсті; - курс Вишивка; - курс декоративна вишивка; - курс художня вишивка; - курс Фотографія; - курс Відеозйомка; - курс Психологія

  Тривалість курсу вивчення: 1 - 12 міс.

  Вартість за семестр: в залежності від напрямку й тривалості

  Система знижок: існує гнучка система знижок

  Формат освіти: - курси; - індивідуальні заняття; - мікро-групи; - майстер-класи; - тренінги; - семінари

  Форма навчання: - ранкова форма навчання; - денна форма навчання; - вечірня форма навчання - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: 2 - 4 чоловіки

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Навчання індивідуальне чи в мікрогрупах. Всі викладачі - досвічені професіонали, з вищою вузькопрофільною освітою, з великою практикою, експерти з викладання зазначених дисциплін. Зручний графік занять - розклад можна обирати в межах: 8:00 - 21:30. Курси центру "Престиж" працюють без вихідних.


  ↑ Вгору