Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія "Burda Style"

  Академія "Burda Style"

  Поставити питання

  Телефон: (095) 273-5677

  Контактна особа:Олександра

  Адреса сайту:academiaburda.blogspot.com

  Місце навчання:м. Київ: вул. Саксаганського, 30а, кв. 1 вул. Володимирська, 101, офіс "Бурда-Україна", 4 пов.

  Школа шиття і творчості "Академія Burda Style" запрошує на курси, семінарські заняття та майстер-класи. Наші досвідчені викладачі ознайомлять студентів з різними видами тканин і особливостями їх обробки, з основними видами ручних і машинних швів, навчать правильно знімати мірки, навчать основам конструювання і, звичайно ж, технології пошиття виробу. "Школа нянь. Моя дитина" запрошує на курси професійної підготовки нянь. Чекаємо всіх, кому необхідно придбати практичні знання і навички в короткі терміни.

  Напрями навчання: для новачків діють такі напрямки: - "Спідниці"; - "Брюки" для більш досвідчених студентів "Академія Burda Style" пропонує курси за напрямком: - "Плаття"; - "Блузи"; - "Жакет"; - "Пальто" спецкурси: - "Дитяча мода"; - "Ділова мода"; - "Білизна"; - теоретичний курс "Особливості роботи з трикотажем"; - "Пошиття штор" курси в'язання: - "В'язання гачком"; - "В'язання спицями" курси нянь

  Тривалість курсу вивчення: від 2 місяців

  Вартість за семестр: 1200 - 3600 грн

  Формат освіти: курси, майстер-класи, семінарські заняття, індивідуальні консультації

  Форма навчання: - ранкова форма навчання; - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: 3-8 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про закінчення курсу

  Додаткова інформація: Програми навчання орієнтовані як на початківців, так і на тих, хто вже має певні навички шиття. Набір в нові групи проводиться регулярно. Також запрошуємо на семінарські заняття з моделювання та тематичні майстер-класи. Можливе проведення індивідуальних консультацій. Школа шиття і творчості "Академія Burda Style" була заснована легендарним жіночим журналом Burda Style, на якому виросло не одне покоління модниць. Ми запрошуємо всіх, хто прагне створити свій індивідуальний стиль, хоче реалізувати власний потенціал та втілити в життя свої ідеї! "Академія Burda Style" - це затишний творчий простір, де можна придбати корисні і потрібні знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, а також провести час в приємній та дружній атмосфері. Крім того, "Академія Burda Style" пропонує унікальну послугу - оренду швейних машин. Орендуючи час в "Академії Burda Style" Ви також маєте можливість отримати консультацію досвідченого фахівця, який допоможе впоратися з виниклими труднощами. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до нашого менеджера.


  Часто шукають

  ↑ Вгору