Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Формула Успіху"

  Навчальний центр "Формула Успіху"

  Поставити питання

  Телефон: +7 (978) 111-5756, 862-0874

  Контактна особа:Надія

  Адреса сайту:www.kurs-crimea.ru

  Місце навчання:м. Сімферополь, вул. Пушкіна 9, 3 пов., 5 оф.; м. Севастополь, вул. Вороніна, 10, офіс 318

  Без досвідченого наставника, систематизованої інформації важко добиватися поставлених цілей. Курси в Сімферополі та Севастополі «Формула Успіху» допоможуть Вам не тільки всебічно розвинути свій потенціал, але, перш за все, отримати максимум можливостей для розвитку Вашої кар'єри.

  Напрями навчання: Школа готельного та ресторанного бізнесу. - «Ресторатор». - «Отельер» - «Адміністратор готелю та ресторану» - «Адміністратор готелю» - «Адміністратор ресторану» - «Бармен - офіціант» - «Бармен» - «Офіціант» ШКОЛА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ. - «Бухгалтерський облік для новачка згідно із законодавством РФ». - Програма «1С бухгалтерія» - Програма «1С Торгівля і склад» - «Бухгалтерський облік для практикуючих бухгалтерів» - «Бухгалтерський облік для керівників» ШКОЛА СЕКРЕТАРІВ і МЕНЕДЖЕРІВ. - «Секретар-офіс менеджер» - «Діловодство згідно із законодавством РФ» - «Кадрове діловодство відповідно до законодавства РФ» » - Менеджер з туризму - Програма «1С Кадри і управління персоналом 8.3» - «Менеджер з персоналу + 1С кадри 8.3» ШКОЛА ДИЗАЙНУ. - Дизайн інтер'єру - «Дизайн ландшафту» - «Дизайн реклами» - «Дизайн поліграфії» - «WEB дизайн» - «Флористика. Загальний курс» - «Весільна флористика» КОМП'ЮТЕРНІ КУРСИ. - «Комп'ютерні курси для початківців. Excel.» - «Комп'ютерна графіка CorelDraw і PhotoShop» - 3Dmax - «PhotoShop» - «CorelDraw» - «AutoC A D» - «Arhicad» - PRO 100 - Створення сайту - «Створення інтернет магазину» - «Тестування програмного забезпечення» - Просування сайта.SEO. ШКОЛА КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я. - Курси масажу. - Курси Депиляции (віск, шугарінг). - Курси Нарощування вій. - Курси манікюру та педикюру.

  Тривалість курсу вивчення: Від 10 до 72 академічних годин

  Формат освіти: - Денна, вечірня форми навчання; - Групи вихідного дня.

  Форма навчання: курсове навчання

  Кількість осіб в групах: Міні-групи 2-4 учня. Велика група 5-7 учнів. Індивідуально.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат встановленого зразка російською та англійською мовами.

  Додаткова інформація: Наші викладачі мають вищу освіту і досвід ведення курсів, вони допоможуть вам в освоєнні потрібної професії з позиції не тільки теоретика, але й практика. Ми допоможемо Вам вибрати для навчання саме той напрямок по курсам в Севастополі і Сімферополі, який дійсно Вам підходить в особистісному плані і принесе моральне задоволення, а по закінченні надаємо максимально можливе сприяння в працевлаштуванні. У нас сучасні обладнані аудиторії для занять з усіх курсів в самому центрі міста. Гідна матеріальна база. Для курсів масажу передбачені зручні масажні столи, на курсах «Крою та шиття», учням надається можливість працювати на сучасних швейних машинках. Для занять з курсів «Бухгалтерського обліку», «Кадрового діловодства», «Комп'ютерна графіка та дизайн» навчаються можуть бути надані ноутбуки.


  Часто шукають

  ↑ Вгору