UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Курси дизайну інтер'єру "Studio Cambridge"

Курси дизайну інтер'єру "Studio Cambridge"

Поставити питання

Телефон: (095) 373-6168, (098) 504-3918, (0532) 65-20-76

Контактна особа:Ольга Євгенівна

Місце навчання:м. Полтава, вул. Жовтнева 43, оф. 506

Курси «Дизайн інтер'єру» призначені для всіх бажаючих. На наших курсах ви навчитесь самостійно розробляти дизайн-проект кімнати, квартири або будинку, ознайомитеся з основами дизайну інтер'єру, стилями в інтер'єрі, дізнаєтеся особливості декорування, використання кольору і світла в інтер'єрі та багато іншого. Кожен рівень насичений цікавими лекціями, практичними завданнями та консультаціями.

Напрями навчання: - курси дизайну інтер'єру - курси дизайну інтер'єру в програмі 3d Max

Тривалість курсу вивчення: 1 рівень - 4 місяці, 2 рази на тиждень по 80 хвилин 2 рівень - 3 місяці, 2 рази на тиждень по 80 хвилин 3 рівень - 3 місяці, 2 рази на тиждень по 120 хвилин

Вартість за семестр: Від 380 грн. за 8 занять

Формат освіти: - Курси; - Майстер-класи;

Форма навчання: Навчання в гнучкому форматі. Ви обираєте заняття в денний або вечірній групі і можете займатися два-три рази на тиждень.

Кількість осіб в групах: до 10 осіб

Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

Додаткова інформація: Пропонуємо трьохрівневу підготовку:   1) Дизайн інтер'єру "Базовий" - навчання основам дизайну житлового інтер'єру. 2) Дизайн інтер'єру "Професійний" - поглиблене вивчення питань дизайн-проектування житлового інтер'єру. 3) Дизайн інтер'єру в програмі ЗD Max.  Пройшовши курс навчання «Дизайн інтер'єру» ви навчитеся: - Планувати і декорувати в певному стилі житлові приміщення: кухню, вітальню, спальню, дитячу, ванну (на вибір); - Підбирати меблі, аксесуари, тканини і матеріали для оформлення інтер'єру; - Використовувати композиційні прийоми для створення цілісної і гармонійного середовища житлового приміщення; - Організовувати простір, створювати зручне, комфортне житло, що відповідає сучасним модним тенденціям і художнього смаку; - Підбирати колірну гамму, оздоблювальні матеріали, меблі, аксесуари при оформленні інтер'єрів житлових приміщень; - Освоїте програму Зd Max, в якій зможете створювати дизайн-проекти.


Часто шукають

↑ Вгору