Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Інтеграційний логістичний центр

  Інтеграційний логістичний центр

  Поставити питання

  Телефон: (098) 086-9319, (096) 767-7271

  Контактна особа:Топунова Ганна Миколаївна

  Адреса сайту:ilc.etov.ua

  Місце навчання:м. Одеса, вул. Пушкінська, 32 (б/ц Пушкінський)

  Наша компанія відкрила нові напрямки, а саме: - відкритий набір в навчальні групи "Транспортна логістика / Основи ЗЕД". Спираючись на багатий досвід роботи, наші фахівці зможуть ознайомити всіх бажаючих, з теоретичними, методичними та практичними аспектами логістіки. Ми готуємо фахівців з логістики та ЗЕД з нуля. Будьте впевнені, після наших занять Ви отримаєте саме знання й практику! Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку транспортної логістики і має репутацію надійного перевізника. Успішно здійснюємо локальні (територія України) та міжнародні перевезення вантажів протягом 6 років. Наша місія: оптимізуючи ефективність транспортної логістики, забезпечувати клієнту найкоротший шлях до успіху в бізнесі. Наша мета: збільшуючи динаміку розвитку і загальний прибуток компанії, перевершити очікування клієнта. Наші цінності: відкритість і порядність, відповідальність і компетентність, ефективність і професіоналізм, динамічність і результативність.

  Напрями навчання: - курс "Транспортна Логістика"; - курс "Основи ЗЕД"; - короткий курс або курс "вихідного дня" "Як самому організувати підприємство з автомобільних перевезень вантажів. Здійснення експедиційної діяльності"

  Тривалість курсу вивчення: - 24 години "Транспортна логістика"; - 36 годин "Основи ЗЕД"; - 12 годин "Організація підприємства"

  Вартість за семестр: 1800-2400 грн

  Система знижок: приведи друга та отримай знижку від 10% до 20%

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: графік занять навчання має 4 режими, на ваш вибір: - будні; - вихідні; - інтенсив; - індивідуальне навчання - ранкові групи з 10.00 - до 13.00; - денні групи з 14.00 - до 17.00; - вечірні групи з 18.00 - до 21.00

  Кількість осіб в групах: 5 - 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: після закінчення курсу видаємо свідоцтво

  Додаткова інформація: Провідна курсу: досвідчений тренер і практик. Тривалість курсу: 1 місяць.


  Часто шукають

  ↑ Вгору