Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Нейл-арт центр "Бастет"

  Нейл-арт центр "Бастет"

  Поставити питання

  Телефон: (066) 099-8178

  Адреса сайту:www.bastet.ks.ua

  Місце навчання:м. Херсон, вул. Радянська, 48

  Нейл-арт-центр "Бастет" не випадково зв'язав свою назву з однією з найбільш жіночних і граціозних богинь Стародавнього Єгипту. Ця богиня радості, веселощів, любові, жіночої краси, родючості, домашнього вогнища і грації, яка зображалася у вигляді кішки або жінки з головою кішки. Нейл-арт центр "Бастет" надає можливість пройти курси нарощування нігтів акрилом та гелем, курси манікюру та педикюру у м. Херсон. Регулярно проводиться навчання художнього та китайського розпису нігтів. А також ми постійно оновлюємо навчальні програми, проводимо різні тематичні семінари по дизайну гель-лаками, безкоштовні семінари з новинками нігтьової індустрії.

  Напрями навчання: - курси нарощування нігтів і вій; - курси манікюру, педикюру; - курси художнього і китайської розпису нігтів; - курси дизайну гель-лаками; - курси площинного ліплення

  Вартість за семестр: від 500 до 2400 грн

  Система знижок: якщо ви записуєтеся на більше двох курсів, знижка від 10%

  Формат освіти: курси, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 до 4 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: міжнародні сертифікати та дипломи, авторські дипломи та сертифікати

  Додаткова інформація: Навчання проводиться високоякісними матеріалами Real Professional. Під час проходження курсів матеріали і моделі надаються центром. По закінченню 5% знижка на продукцію. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у адміністратора. Будемо раді вітати в нашому центрі.


  Часто шукають

  ↑ Вгору