Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "Astrasapience"

  Учбовий центр "Astrasapience"

  Телефон: (044) 465-6422, (067) 231-5422

  Адреса сайту:www.radiotv.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Шолуденка, 1б (м. КПІ, Соломонів університет, 2 пов., 222 каб.)

  Учбовий центр ASTRASAPIENCE був створений в 2006 році з метою підготувати професіоналів для ринку українських мас-медіа, що постійно розвивався. Він включає курси радіоведучих, курси телеведучих і курси акторської майстерності. З першого дня роботи ми співпрацюємо з радіостанціями, телеканалами і продакшн-студіями. Навчання в центрі можна починати з будь-якого рівня підготовки. Ви самі вибираєте курс, а ми даємо Вам необхідні знання. У нашому центрі викладають педагоги з Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. До. Карпенко-карого, керівники популярних радіостанцій і телеканалів, відомі радіо і телеведучі. Тренінги проводять професійні психологи.

  Напрями навчання: - курси радіоведучих; - курси телеведучих; - курси акторської майстерності

  Тривалість курсу вивчення: Тривалість повного курсу складає від 3 до 6 місяців

  Тип документа, що видається після навчання: Після закінчення курсів випускники отримують диплом державного зразка і свої демо-записи, зроблені в професійній студії.

  Додаткова інформація: Разом із загальноосвітніми предметами слухачі курсів займаються акторською майстерністю, вивчають основи журналістики, публічних виступів, проходять психологічні тренінги особового росту. Завдяки сучасній системі навчання лекції висловлюються в доступній і цікавій формі, а практичні заняття проводяться в режимі прямого ефіру. Студенти занурюються в життя мас-медіа з першого заняття і отримують реальну можливість стати її частиною.


  Часто шукають

  ↑ Вгору